Благотворительный бал - 2013

Благотворительный бал - 2013

Вдруге в Приірпінні, 30 березня 2013 року в приміщенні Центрального будинку культури (м.Ірпінь, вул. ІІІ Інтернаціоналу, 183) з 16:00 до 21:00 відбудеться Бал Благодійництва - 2013. Це унікальний іміджевий проект, покликання якого - об’єднати прекрасне та чуттєве задля розвитку благодійності. Бал - це надзвичайна подія в культурному житті Приірпіння, особливо для людей, які готові щиро підтримати розвиток культури та мистецтва в регіоні. Благодійні кошти, зібрані в рамках Балу Благодійництва, будуть спрямовані на підтримку обдарованої молоді Приірпіння, а саме - культурні проекти.
Зіркові гості:
* Дар'я МАЛАХОВА * Ірена КАРПА * Катя ЧІЛІ * Едуард ДІЛЯ Приступа * Григорій ЧАПКІС
Таланти на паркеті:
* Народний колектив бального танцю Мистецького центру "Сузір'я";
* Євген Гунько - оперний і концертний співак, лауреат міжнародних конкурсів, директор Київської вокальної студії "Bel Canto";
* Унікальний молодіжний струнний квартет;
* Обдарована молодь Ірпінської музичної школи;
* Студія індійського танцю.
Особливі миттєвості заходу:
Цікаві люди та зустрічі; зіркові гості та «червона доріжка»; танцкласи від Григорія Чапкіса; нагородження «Благодійник Приірпіння - 2012»; Вручення сертифікатів на підтримку молодіжних творчих проектів; Розважальні номери; Благодійний аукціон картин; Конкурси та сюрпризи; Фуршет та прекрасна музика; Гарний настрій та моменти щастя, які запам'ятаються надовго!
Інформаційна підтримка Балу:
* ТВ - Інтер, ТРК Київ, Культура;
* ПРЕСА - журнал «Пульсар» та «Візитка Ірпеня», газети «Демократична Київщина», «Західне передмістя Києва», журнал «ШО» та інші;
* ІНТЕРНЕТ - Vkontakte.ru, facebook.com, kommersant.ua, gazeta.ua, irpin-fd.org.ua, civic.org.ua, gurt.org, ufb.org.ua та інші;
* РАДІО - Радіо «Ера», «Промінь», «Культура»;
* ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА - беклайти, банери, постери.
Майстер-клас з бального танцю від Катерини Самолян-Міхеєвої можна відвідати у суботу 23 березня о 18:00 в приміщенні «Спорт для всіх» (Ірпінь, вул. Зої Алієвої, 64).
Дрес-код: вечірні сукні для дам, темні костюми для джентельменів.
Запрошення – 250 грн. пара.
Організація Балу відбувається за кошти спонсорів та партнерів. Кошти, зібрані від продажу запрошень та аукціону, потрапляють до творчих проектів на підтримку обдарованої молоді. Вручення сертифікатів на фінансову підтримку творчих груп відбудеться протягом Балу.
Кількість запрошень обмежена! Сплатити пожертвування та отримати запрошення можна трьома шляхами:
1. в офісі за адресою: Ірпінь, вул. Пушкінська, 43-а
2. особисто у Анастасії Попсуй 096 0596 726, Тетяни Ледньової 095 595 95 06, Юлії Бережко-Камінської 050 771 11 97
3. сплативши безготівковим розрахунком у будь-якому банку за реквізитами:
отримувач: БФ «Фонд громади Приірпіння»
р/р 2600102377538 в ПАТ «КРЕДОБАНК» м.Києва,
МФО банку 325365
ЄДРПОУ отримувача 34780212
призначення платежу «Благодійне пожертвування на Бал благодійництва»
Квитанцію для сплати в банку можна завантажити ТУТ  
Відео минулорічного балу - http://www.youtube.com/watch?v=CGzlMJjZQaY  
Організатори проекту: БФ «Фонд громади Приірпіння», ГО «Нові обличчя», Іменний фонд Дмитра Войцеха, Мистецький центр «КАМЕРТОН» Центрального будинку культури, СОГ «Демократична Київщина».
Партнери: Український форум благодійників, Студія естрадного танцю «Жардін де ля Данс», відділ культури та туризму Ірпінської міської ради, відділ спорту у справах фізичної культури та спорту Ірпінської міської ради, Ірпінська музична школа.
Контактна особа: Анастасія Попсуй, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  +38 096 0596 726